zbliżenie na salon i kominek w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Piotrków Trybunalski (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Piotrków Trybunalski (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Piotrkowa Trybunalskiego (łódzkie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i została oddana do użytku w 2000 roku. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z pięciu pokoi w dobrze skalkulowanej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 1 949 zł/m2. Warto w tym momencie dodać, że wszystkie pomieszczenia i pokoje rozmieszczone na trzech kondygnacjach ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wykończono materiałami najlepszej klasy. Ma to przełożenie na adekwatną do zastanego luksusu cenę 540 tys. zł, a ta z kolei idzie w parze z gwarancją najwyższego komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej o powierzchni 277 m2. Wszystkie atuty oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji sprawiają, że jest to doskonała propozycja dla zamożnych klientów, którzy oczekują najwyższego standardu życia. Działka – 3 980 m2.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się pieczołowicie utrzymanym ogrodem z nasadzeniami różnych roślin ozdobnych i krzewów. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
POZIOM MINUS JEDEN
POZIOM ZERO: wiatrołap + hall + salon + taras + łazienka z wc + sypialnia + garaż + część komunikacyjna + jadalnia + kuchnia
POZIOM JEDEN: hall + hall + korytarz + 3 pokoje + garderoba + 2 balkony + łazienka.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż łącznie ze znajdującym się obok, wydzielonym miejscem do zabaw z dziećmi, sadem owocowym, warzywniakiem a także altaną. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży ogrzewana centralnie z pieca i kominkowo. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa doskonałą lokalizacją w miłym i przyjaznym sąsiedztwie. Oglądanie po wcześniejszym kontakcie z biurem WGN. Zapraszamy. U nas pełna obsługa i bezpieczeństwo. Tylko oferty aktualne. Kompleksowa i bezpłatna pomoc w wyborze kredytu hipotecznego. U nas na miejscu bezpłatnie sprawdzisz ofertę ponad 20 banków.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (084-4723)

Kontakt:
e-mail: bartosz.glaza@wgnpiotrkow.pl