saloon w klasycznym stylu w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Poznań (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Poznań (okolice)

Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż w okolicach Poznania (wielkopolskie). Luksusowa rezydencja do sprzedaży oferowana po niezwykle korzystnej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 6 160 zł/m2. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z 2013 roku, z rynku wtórnego i poszczycić się może doskonałą lokalizacją. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż zaaranżowane zostało na dwóch kondygnacjach. Malownicza i znakomicie wypielęgnowana działka rozciąga się na powierzchni 1 400 metrów kwadratowych. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą trzy pokoje. Powierzchnia 94 mkw. Niebagatelne znaczenia ma konkurencyjna cena 579 tys. zł, najwyższy standard wnętrza, a także najlepszej klasy materiały wykończeniowe (gres, egzotyczne drewno merbau). Dzięki temu nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal od zaraz.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż z pełną własnością i wydzieloną księgą wieczystą. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może niskimi kosztami utrzymania. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
na NIŻSZEJ KONDYGNACJI znajdziemy: hall + pomieszczenie gospodarcze + salon + łazienkę + taras + kuchnię
na WYŻSZEJ KONDYGNACJI znajdziemy: garderobę + sypialnię + gabinet + łazienkę + balkon.
Rodziny posiadające więcej niż jeden samochód na pewno ucieszą dwa miejsca postojowe.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży znajduje się na zamkniętym terenie w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji o bardzo małym natężeniu hałasu. Blisko stąd do centrum miasta oraz rozwiniętej infrastruktury (sklepy, apteki, żłobek, szkoły, galeria handlowa, dyskont, punkty usługowe, szpital, hotel, biblioteka, basen, kluby fitness etc.). Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca ponadto swoim tarasem oraz obszernym balkonem.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana rodzinom poszukującym ciszy, spokoju i bezpieczeństwa, a zarazem komfortu w niezwykle pieczołowicie wykończonych z troską o najdrobniejszy detal wnętrzach. W przypadku wszelkich pytań dotyczących ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży pozostajemy do dyspozycji. Zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Przy transakcji zakupu ekskluzywnej rezydencji zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jej stanu oraz dzięki współpracy z 22 bankami pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jej remont.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (203-184)

Kontakt:
e-mail: s.tamborski@wgn.pl