nowoczesne wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Szczecin

Rezydencja na sprzedaż Szczecin

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Szczecinie (zachodniopomorskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na 2 kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 220,26 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 1 500 000 zł (6 810 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 1 660 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2014 roku z funkcjonalnym układem 8 pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca swoją zieloną i malowniczą lokalizacją przy ścianie lasu, co zapewnia ciszę i spokój. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
STREFA 1:
– salon
– 2 sypialnie
– kuchnia
– przedpokój
– łazienka z wc
– użytkowe poddasze do własnej aranżacji
STREFA 2:
– salon
– aneks kuchenny
– 2 sypialnie
– przedpokój
– łazienka z wc
– osobne wc
UŻYTKOWE PODDASZE:
– kuchnia
– sypialnia
– garderoba
– łazienka z wc
– korytarz.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia przyszłym mieszkańcom duże poczucie bezpieczeństwa (antywłamaniowe rolety) i komfortu (ogrzewanie podłogowe). W razie wszelkich pytań (luksusowa rezydencja na sprzedaż, kredyt na jej zakup) skontaktuj się z nami drogą mejlową, zadaj swoje pytania oraz umów się na prezentację. Zapraszamy do współpracy. Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej oraz kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Gwarantuję pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem. Przy transakcji zakupu zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone (206-280)

Kontakt:
e-mail: a.jankowiak@wgn.pl