urządzony w eleganckim stylu luksusowy salon w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Szczecin (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Szczecin (okolice)

Ekskluzywna rezydencja o powierzchni 680 metrów kwadratowych w okolicach Szczecina (zachodniopomorskie) za 4 995 000 złotych do sprzedaży.
Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 7 346 zł. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej z rynku wtórnego. Pięć pokoi. Dwie kondygnacje. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana do użytku w 2002 roku. Zadbana i zagospodarowana działka liczy 5 631 metrów kwadratowych powierzchni. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gotowa dla zamieszkania.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż dedykowana wyłącznie najbardziej wymagającym klientom, dla których prestiż, wysoki standard a także najlepszego gatunku materiały wykończeniowe to priorytety. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
KONDYGNACJA -1: pomieszczenia użytkowe
KONDYGNACJA 0: garderoba dla gości + jacuzzi + łazienka dla gości + kryty basen + salon + salon kąpielowy + ogród zimowy + garderoba + kuchnia + sypialnia + spiżarnia + łazienka + gabinet
KONDYGNACJA 1: sypialnia + salon kąpielowy.

Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich domowników i ich dobytku jest zaawansowany system alarmowy wsparty przez antywłamaniowe rolety w oknach. Warto podkreślić, że luksusowa rezydencja na sprzedaż wyposażona jest dodatkowo w instalację przeciwpożarową. Prestiżowa lokalizacja, najwyższy standard wykończenia (klimatyzacja, ogrzewanie podłogowe) oraz najlepszej jakości użyte materiały to kolejne atuty tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży mieści się w niezwykle cichej i spokojnej okolicy, na obrzeżach miasta, z dogodnym wyjazdem w kierunku granicy. Przy zakupie ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zapewniamy pełną obsługę kredytową na bardzo korzystnych warunkach. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów. (105-10474)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl
Tel. +48 91 307 02 70
Tel. +48 606 641 999