zaaranżowany w jasnych barwach salon w luksusowej rezydencji do sprzedaży Szczecin (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Szczecin (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Szczecina (zachodniopomorskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 150 m2, a także ciekawą ceną 850 tys. zł. Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na dwóch kondygnacjach. Zabudowa wolno stojąca. Rynek wtórny. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie trzech pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana działka 7 400 m2 oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 5 667 zł/m2.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż jest częścią prestiżowego kompleksu zabudowań. Ogromną zaletą oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji jest z pewnością część jej działki stanowiąca łąkę (0,5 ha). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży częściowo wyremontowana i ocieplona. Luksusowa rezydencja na sprzedaż po kapitalnym remoncie. W trakcie prac remontowych położono nową instalację elektryczną, wstawiono nowe okna PCV itp. Właścicieli aut zainteresują aż 2 garaże.

Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej oraz kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN.

Gwarantujemy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem. W razie wszelkich pytań (ekskluzywna rezydencja do sprzedaży, kredyt na zakup) skontaktuj się z nami drogą mejlową, zadaj swoje pytania i umów się na prezentację. Przy transakcji zakupu luksusowej rezydencji zapewniamy obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty, a także uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jej remont.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (206-213)

Kontakt:
e-mail: a.jankowiak@wgn.pl