ultra-nowoczesne wnętrze luksusowej rezydencji do sprzedaży Szczecin (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Szczecin (okolice)

Ekskluzywna rezydencja o powierzchni 228,6 metra kwadratowego w okolicach Szczecina (zachodniopomorskie) za 1,099 mln złotych na sprzedaż.
Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 4 808 zł. Luksusowa rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej oddana do użytku w 2013 roku. 5 pokoi. 1 kondygnacje. Działka liczy 880 metrów kwadratowych powierzchni. Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż przygotowana do wprowadzenia się nowych właścicieli.

Luksusowa rezydencja do sprzedaży urzeka od pierwszego spojrzenia swoją oryginalną architekturą, najwyższym standardem wykończenia, najlepszej klasy użytymi materiałami (marmur, granit) oraz malowniczej lokalizacji w cichym i urokliwym miejscu. Bezpieczeństwa mieszkańców strzeże zaawansowana instalacja alarmowa, antywłamaniowe rolety oraz drzwi wejściowe. Komfort użytkowania ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży podnosi rozprowadzone ogrzewanie podłogowe.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
KONDYGNACJA 0:
– pokój dzienny
– jadalnia
– taras
– kuchnia
– pokój
– łazienka
– pomieszczenie gospodarcze
– hall
– wiatrołap
– garaż
KONDYGNACJA 1:
– 3 sypialnie
– balkon
– łazienka z wc
– garderoba

Duża zaletą ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest starannie wypielęgnowany i zadbany ogród z systemem nawadniania. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w niezwykle ekonomiczna w eksploatacji. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wraz z całym wyposażeniem. Polecam i zapraszam na prezentację luksusowej rezydencji na sprzedaż. Przy zakupie ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zapewniamy pełną obsługę kredytową na bardzo korzystnych warunkach. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów. (105-10405)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl
Tel. +48 91 307 02 70
Tel. +48 606 641 999