eleganckie wnętrze luksusowej rezydencji do sprzedaży Szczyrk

Rezydencja na sprzedaż Szczyrk

Ekskluzywna rezydencja o powierzchni 510 metrów kwadratowych w Szczyrku (śląskie) za 2,95 mln złotych na sprzedaż.
Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 5 784 złotych. Luksusowa rezydencja zapewnia swoim domownikom duże poczucie bezpieczeństwa i wygody. Czuwa nad tym zaawansowany system alarmowy oraz monitoring. Wnętrza ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wykończone w najwyższym standardzie przy użyciu najlepszej jakości materiałów.

Najmocniejszym atutem luksusowej rezydencji do sprzedaży jest z pewnością jej unikalna lokalizacja w pobliżu najlepszej sieci tras narciarskich w Polsce. Z okien rozpościerają imponujące widoki na góry. Taka lokalizacja sprzyja prowadzeniu w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży działalności komercyjnej, jak na przykład luksusowego pensjonatu. Wnętrze luksusowej rezydencji zostało już przygotowane pod taką działalność – mamy tu 32 miejsca noclegowe w 3 apartamentach i 6 pokojach z łazienkami. Przed ekskluzywną rezydencją na sprzedaż mieści się duży, bo liczący dziesięć miejsc parking. Na parterze luksusowej rezydencji do sprzedaży znajdują się: narciarnia + sala kominkowa + bawialnia dla dzieci + jadalnia. Zabudowa wolno stojąca.

Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2008 roku. Działka rozciąga się na powierzchni 2 420 metrów kwadratowych. Pomagamy w uzyskaniu kredytu na zakup luksusowej rezydencji do sprzedaży. Powyższe informacje na temat ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą handlowa w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ART.66KC, mają tylko charakter informacyjny i reklamowy, a zawarte w niej informacje mogą ulec zmianie.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-25472)

Kontakt:
Tel. +48 691 951 931