elegancki salon i jadalnia w luksusowej rezydencji do sprzedaży Tarnów (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Tarnów (okolice)

Ekskluzywna rezydencja o powierzchni 252,84 metra kwadratowego w okolicach Tarnowa (małopolskie) za 580 tysięcy złotych do sprzedaży. Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 2 294 zł. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej z rynku wtórnego. 6 pokoi. 2 kondygnacje. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana do użytku w 2006 roku. Zadbana i zagospodarowana działka liczy 1 800 metrów kwadratowych powierzchni. Luksusowa rezydencja na sprzedaż przygotowana do wprowadzenia się nowych mieszkańców.

Duża przestrzeń, najlepszego gatunku materiały wykończeniowe (czerwony dąb kanadyjski, ceramika), znakomita lokalizacja a także najwyższy standard wykończenia to najmocniejsze atuty luksusowej rezydencji na sprzedaż.  Osoby lubiące aktywny wypoczynek na pewno docenią rozległe tereny zielone, a także imponujący widok na okolicę.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
PARTER: salon + kuchnia + jadalnia + gabinet + wc + hall + garaż + pomieszczenie gospodarcze
PODDASZE: 4 pokoje + 2 łazienki + hall + pralnia + garderoba + 2 pomieszczenia z wnęką.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyposażona w wiele nowoczesnych rozwiązań technologicznych, jak np. solary znanej firmy, kominek z wyprowadzeniem na piętro, oczyszczalnia biologiczna na 4-6 osób, centralna TV cyfrowa, instalacja do centralnego odkurzacza etc. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich mieszkańców jest zaawansowany i nowoczesny monitoring (8 kamer zewnętrznych, 1 kamera wewnątrz, czujniki dymu, alarmy w oknach, pomieszczeniach, korytarzach, czujniki temperatury w każdym pomieszczeniu).

Atrakcyjna lokalizacja – luksusowa rezydencja na sprzedaż znajduje się blisko autostrady, licznych sklepów, szkoły, kościoła. Przy zakupie tej ekskluzywnej rezydencji zapewniamy pełną obsługę kredytową na bardzo korzystnych warunkach. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (053-2440)

Kontakt:
tel.: +48 14 656 45 67
tel. +48 697 469 111