kameralne wnętrze luksusowej rezydencji do sprzedaży Lubelski (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Tomaszów Lubelski (okolice)

Ekskluzywna rezydencja o powierzchni 160 metrów kwadratowych w okolicach Tomaszowa Lubelskiego (lubelskie) za 525 tysięcy złotych na sprzedaż.
Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 3 281 zł. Luksusowa rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej oddana do użytku w 2007 roku. 5 pokoi. 2 kondygnacje. Działka rozciąga się na powierzchni 9 800 metrów kwadratowych. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży przygotowana na wprowadzenie się nowych właścicieli. Luksusowa rezydencja na sprzedaż objęta słynnym programem: „Kupujący nie płaci prowizji”. Cena ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży podlega indywidualnej negocjacji.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż kompletnie umeblowana i wykończona w bardzo wysokim standardzie przy wykorzystaniu najlepszej jakości materiałów. Duża zaletą ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest jej zadbana, zagospodarowana i wypielęgnowana działka w spokojnej i bezpiecznej okolicy, w otoczeniu lasów oraz prestiżowej zabudowy jednorodzinnej. Taka lokalizacja gwarantuje wspaniały wypoczynek od zgiełku miasta.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż adresowana do najbardziej wymagających klientów, a w szczególności ludzi poszukujących swojego azylu, ciszy, spokoju, czystego powietrza, lasu oraz bezpośredniego kontakt z naturą, czyli biznesmenom, właścicielom firm, przedstawicielom kadry managerskiej, lekarzom, prawnikom, notariuszom, ale również artystom. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o dużym potencjale – znakomicie nadaje się do prowadzenia agroturystyki.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
PARTER:
– salon
– taras
– pokój
– kuchnia
– część jadalniana
– łazienka z wc
– przedpokój
– 2 pokoje
– dodatkowe wc
– ganek
PIĘTRO:
– 2 sypialnie
– 2 loggie
– salon
– balkon
– łazienka
– wc.
Luksusowa rezydencja na sprzedaż podpiwniczona. Dodatkowe pomieszczenie gospodarcze. Nad bezpieczeństwem wszystkich mieszkańców ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży czuwa nowoczesna instalacja alarmowa. W razie wszelkich pytań – zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na prezentację luksusowej rezydencji.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim Grupa WGN Koncern Obrotu Nieruchomościami – Lublin. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-12)

Kontakt:
e-mail: t.pastuszak@wgn.pl
Tel. +48 513 686 864
Tel. +48 602 811 876