przepiękny ogród okalający ekskluzywną rezydencją do sprzedaży Trzebinia

Rezydencja na sprzedaż Trzebinia

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Trzebini (małopolskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i została oddana do użytku w 2007 roku. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z sześciu pokoi w dobrze skalkulowanej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 4 971 zł/m2. Warto w tym momencie dodać, że wszystkie pomieszczenia i pokoje rozmieszczone na dwie kondygnacjach ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wykończono materiałami najlepszej klasy. Ma to przełożenie na adekwatną do zastanego luksusu cenę 2,6 mln zł, a ta z kolei idzie w parze z gwarancją najwyższego komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej o powierzchni 523 m2. Wszystkie atuty oferowanej do sprzedaży luksusowej rezydencji sprawiają, że jest to doskonała propozycja dla zamożnych klientów, którzy oczekują najwyższego standardu życia. Działka – 5230 m2.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży z prywatnym basenem, klimatyzacją, ogrzewaniem podłogowym i bajkowym ogrodem. W ogrodzie znajdziemy oczko wodne, kaskady, nasadzeniami kwiatów i krzewów. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
POZIOM NIŻSZY: łazienka + garderoba + wc + 2-stanowiskowy garaż + kotłownia + część rekreacyjna z basenem, sauną, siłownią z prysznicem + wiatrołap + pomieszczenie gospodarcze + sypialnia + jadalnia + pokój dzienny + kuchnia + hall wejściowy + taras
POZIOM WYŻSZY: garderoba + hall + pokój odpoczynku + 2 łazienki + 3 sypialnie.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca prestiżem, wytwornością, klasą i przestrzenią. Malownicza lokalizacja, w pobliżu lasu, w bezpiecznej i cichej okolicy to kolejna z zalet tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Serdecznie zapraszam na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. Gwarantujemy obsługę notarialną, prawną, pomagamy w uzyskaniu kredytu na zakup tej ekskluzywnej rezydencji, skupujemy za gotówkę. Posiadamy tytuł brokera roku. Ok. 80 biur w całym kraju.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (048-4466)

Kontakt:
e-mail: chrzanow@wgn.pl