frontowa elewacja luksusowej rezydencji do sprzedaży Trzebinia

Rezydencja na sprzedaż Trzebinia

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Trzebini (małopolskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 523 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 2,6 mln zł (4 971 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 5 230 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2007 roku z funkcjonalnym układem sześciu pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym właścicielom najwyższy poziom komfortu. Jest tu prywatny basen, klimatyzacja, ogrzewanie podłogowe i przepiękny ogród z oczkiem wodnym, kaskadami oraz przepięknymi nasadzeniami krzewów i kwiatów. Rozkład pokoi i pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży:
KONDYGNACJA ZERO: kuchnia + jadalnia + pomieszczenie gospodarcze + siłownia + kotłownia + wc + łazienka + taras + hall wejściowy + salon + sypialnia + wiatrołap + basen + sauna + dwustanowiskowy garaż + garderoba
KONDYGNACJA JEDEN: 2 łazienki + hall + garderoba + 3 sypialnie + pokój odpoczynku.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się prestiżem, elegancją, klasą i przestrzenią. Malownicza lokalizacja, w sąsiedztwie lasu, w spokojnej i bezpiecznej okolicy to kolejny z atutów tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Serdecznie zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. Zapewniamy obsługę notarialną, prawną, pomagamy w uzyskaniu kredytu na zakup tej luksusowej rezydencji. Posiadamy tytuł brokera roku. Ok. 80 biur w całym kraju.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (048-4466)

Kontakt:
e-mail: chrzanow@wgn.pl