nowoczesne wnętrze rezydencji do sprzedaży w Hiszpaniii

Rezydencja na sprzedaż w Costa Blanca (Hiszpania)

Luksusowa rezydencja o powierzchni 130 metrów kwadratowych w Costa Blanca (Hiszpania) za 1,16 mln złotych na sprzedaż

(do ceny należy doliczyć VAT 10% oraz koszty notarialne wynoszące około 3%). Ekskluzywna rezydencja z prywatnym basenem, 3 łazienkami, 3 sypialniami, aneksem kuchennym oraz luksusowym salonem. Najmocniejszym atutem luksusowej rezydencji jest bez wątpienia jej unikatowa, malownicza lokalizacja na terenie elitarnego kompleksu deweloperskiego, w pobliżu najpiękniejszych plaż Costa Blanca.

Ekskluzywna rezydencja przygotowana od razu do wprowadzenia się nowych właścicieli. Luksusowa rezydencja oddana do użytku w 2018 roku. Zabudowa wolno stojąca. Działka rozciąga się na powierzchni 400 metrów kwadratowych. Posiadamy w ofercie najlepsze ekskluzywne rezydencji w tym regionie. Współpracujemy tylko z największymi i sprawdzonymi deweloperami.

Luksusowa rezydencja sprzedawana w standardzie „pod klucz” zgodnie z preferencjami klienta. Zakup ekskluzywnej rezydencji w Hiszpanii jest łatwy, przyjemny i możliwy w zaledwie 2 dni. Ze swojej strony zapewniamy kompleksową obsługę klienta: transport z lotniska, pomoc w znalezieniu zakwaterowania, obejrzenie wcześniej wybranych luksusowych rezydencji, praktyczną pomoc w załatwieniu wszystkich formalności prawnych, bankowych i podatkowych, usługi tłumacza, firmę, która pomoże w umeblowaniu i remoncie, a także zajmie się wynajmem ekskluzywnej rezydencji w Hiszpanii. Pamiętaj, jako kupujący nie płacisz żadnej prowizji za pomoc naszych pośredników przez cały proces zakupu. (188-1861)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl
Tel. +48 883 377 590