widok od strony ogrodu na ekskluzywną rezydencję do sprzedaży w Częstochowie

Rezydencja na sprzedaż w Częstochowie

Luksusowa rezydencja o powierzchni 340 metrów kwadratowych w Częstochowie (śląskie) za 980 tysięcy złotych na sprzedaż.
Ekskluzywna rezydencja objęta popularnym wśród kupujących programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że nie zapłacisz żadnej prowizji za pośrednictwo, a wszystkie opłaty z tego tytułu przeniesione są na stronę sprzedającą.

Doskonała lokalizacja, duży potencjał oraz najwyższy standard wykończenia to najważniejsze zalety tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Luksusowa rezydencja znakomicie nadaje się na prowadzenie działalności komercyjnej (budynki gospodarcze o pow. 120 m2). W sąsiedztwie znajdują się liczne sklepy, apteka, drogeria, szkoła itp. Luksusowa rezydencja na sprzedaż łącznie z kompletnym wyposażaniem.

Duże wrażenie robi również przepięknie zadbany i wypielęgnowany ogród z oczkiem wodnym, altaną i murowanym grillem, jaki znajduje się wokół ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Wnętrze luksusowej rezydencji ogrzewany piecami gazowymi. Rozkład pokoi i pomieszczeń przedstawia się następująco:
POZIOM PIERWSZY: salon + łazienka + sypialnia + kuchnia + pokój mniejszy
POZIOM DRUGI: 3 pokoje + łazienka + kuchnia.
Wszystkie pomieszczenia i pokoje ekskluzywnej rezydencji wykończone w niecodziennie spotykanym, wysokim standardzie przy użyciu najlepszej jakości materiałów, takich jak dąb, gres itp.

Luksusowa rezydencja oddana do użytku w 2003 roku. Zabudowa wolno stojąca. Działka rozciąga się na powierzchni 3 400 metrów kwadratowych. W razie wszelkich pytań (luksusowa rezydencja, kredyt na zakup) proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy. Nasza agencja zajmie się skompletowaniem wszystkich potrzebnych dokumentów, a także bezpłatnie pomoże w uzyskaniu najlepszego kredytu hipotecznego. Posiadamy w ofercie kilkaset nieruchomości do sprzedaży i wynajmu w Częstochowie. Współpracujemy także z największymi deweloperami na Costa Blanca w Hiszpanii. Zapraszamy. (188-1887)

Kontakt:
e-mail: m.rataj@wgn.pl
Tel. +48 883 377 575