stylowy salon w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży w Inowrocławiu

Rezydencja na sprzedaż w Inowrocławiu

Luksusowa rezydencja o powierzchni 228 metrów kwadratowych w Inowrocławiu (kujawsko-pomorskie) za 489 tysięcy złotych na sprzedaż.
Ekskluzywna rezydencja poszczycić się może przepięknym, wypielęgnowanym ogrodem z licznymi nasadzeniami. Luksusowa rezydencja zapewnia swoim mieszkańców niebywałe poczucie bezpieczeństwa dzięki zaawansowanej instalacji alarmowej, antywłamaniowym drzwiom, monitoringowi oraz podłączeniu do agencji ochrony.

Ekskluzywna rezydencja wyposażona została w ogrzewanie podłogowe, co znacząco zwiększa komfort jej użytkowania. Luksusowa rezydencja składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
KONDYGNACJA 0: pokój + garaż + korytarz + wiatrołap + kuchnia + pralnia + łazienka + siłownia
KONDYGNACJA 1: salon + wiatrołap + jadalnia + balkon + pokój + wc + sypialnia + łazienka + hol + kuchnia.

Ekskluzywna rezydencja dedykowana najbardziej wymagającym klientom, a w szczególności wieloosobowej, dużej rodzinie. Luksusowa rezydencja oddana do użytku w 1996 roku. Zabudowa wolno stojąca. Działka liczy 595 metrów kwadratowych powierzchni. Zapraszamy na prezentację ekskluzywnej rezydencji. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo, profesjonalizm i zadowolenie naszych klientów. Zapraszamy na prezentację. Kredyty hipoteczne – bezpłatne konsultacje z doradcą – 27 banków w jednym miejscu. (037-2613)

Kontakt:
e-mail: m.wiezowski@wgn.pl
Tel. +48 52 318 79 38
Tel. +48 660 511 590