prestiżowy salon z kominkiem w luksusowej rezydencji do sprzedaży w Inowrocławiu

Rezydencja na sprzedaż w Inowrocławiu

Ekskluzywna rezydencja o powierzchni 330 metrów kwadratowych w Inowrocławiu (kujawsko-pomorskie) za 850 tysięcy złotych na sprzedaż.
Luksusowa rezydencja o dużym potencjale z przepięknym tarasem. trzema balkonami oraz najwyższym standardem wykończenia. Dużym udogodnieniem jest również rozprowadzona sieć ogrzewania podłogowego.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji prezentuje się następująco:
KONDYGNACJA -1: kilka pomieszczeń + 2-stanowiskowy garaż + kotłownia + pralnia
KONDYGNACJA 0: salon + łazienka + kuchnia
KONDYGNACJA 1: 3 sypialnie + pokój kąpielowy
Wszystkie pomieszczenia luksusowej rezydencji wykończone materiałami najlepszego gatunku, jak na przykład marmur i gres. Na uwagę zasługuje również zadbana i wypielęgnowana działka działka z imponującym ogrodem. Mieści się tu niewielki budynek do prowadzenie działalności gospodarczej albo jako budynek gościnny.

Ekskluzywna rezydencja wyróżnia się także swoją elitarna, nobilitującą lokalizacją w centrum. Luksusowa rezydencja nadaje się od razu do zamieszkania. Ekskluzywna rezydencja poddana do użytku w 2000 roku. Zabudowa wolno stojąca. Działka rozciąga się na powierzchni 940 metrów kwadratowych. Zapraszam do zapoznania się z luksusową rezydencją podczas umówionego spotkania. Kredyty hipoteczne – bezpłatne konsultacje z doradcą i formalności wszystkie banki w jednym miejscu. WGN Nieruchomości Największy Polski Koncern Obrotu Nieruchomościami o/Inowrocław ul. Laubitza 4, nr licencji 11367. (037-3038)

Kontakt:
e-mail: a.gorzelanczyk@wgn.pl
Tel. +48 52 318 79 38
Tel. +48 602 834 448