prestiżowy salon w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży w okolicach Bolesławca

Rezydencja na sprzedaż w okolicach Bolesławca

Luksusowa rezydencja o powierzchni 275,1 metra kwadratowego w okolicach Bolesławca (dolnośląskie) za 1,19 mln złotych na sprzedaż.
Ekskluzywna rezydencja objęta została popularnym wśród klientów programem „0% prowizji od kupującego”. Luksusowa rezydencja urzeka wszystkich już od samego wejścia – wnętrza wykończone zostały w bardzo wysokim standardzie i przy użyciu najlepszej jakości materiałów. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży z kompletnym umeblowaniem.

Wnętrze luksusowej rezydencji tworzą 2 kondygnacje
KONDYGNACJA 0: salon + garaż + taras + pomieszczenie gospodarcze + jadalnia + garderoba + kuchnia + łazienka + spiżarnia
KONDYGNACJA 1: 4 sypialnie + garderoba + łazienka.
Na uwagę zasługuje również starannie wypielęgnowany ogród z jacuzzi.

Luksusowa rezydencja wyposażona jest w wiele zaawansowanych gadżetów i rozwiązań, jak na przykład: centralny odkurzacz, system nawadniania ogrodu, napędzane elektrycznie bramy wjazdowe i garażowe, kolektory słoneczne itp. Nad bezpieczeństwem wszystkich mieszkańców czuwa instalacja alarmowa oraz antywłamaniowe rolety. Luksusowa rezydencja przygotowana od razu do zamieszkania przez nowych właścicieli.

Ekskluzywna rezydencja oddana do użytku w 2002 roku. Zabudowa wolno stojąca. Działka rozciąga się na powierzchni 9 000 metrów kwadratowych. Zapraszam na prezentację luksusowej rezydencji. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Zapewniamy pełną profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tej luksusowej rezydencji, jak i i innych. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz ekskluzywnej rezydencji za naszym pośrednictwem. Usługa całkowicie bezpłatna. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę – 15194. (015-10798)

Kontakt:
e-mail: a.owoc@wgn.pl
Tel. +48 577 775 440