front luksusowej rezydencji do sprzedaży w okolicach Częstochowy

Rezydencja na sprzedaż w okolicach Częstochowy

Luksusowa rezydencja o powierzchni 200 metrów kwadratowych w okolicach Częstochowy (śląskie) za 590 tysięcy złotych na sprzedaż.
Ekskluzywna rezydencja wykończona w niecodziennie wysokim standardzie, ekskluzywnym stylu oraz z materiałów najlepszego sortu. Luksusowa rezydencja z dużym potencjałem, którą dodatkowo można zwiększyć, dokupując sąsiednią działkę (6 000 m2) w atrakcyjnej cenie.

Duża zaletą ekskluzywnej rezydencji jest jej przepięknie zadbana i wypielęgnowana działka obsadzona wieloma drzewami, jak sosna kanadyjska, daglezja, orzechy, cyprysy, śliwy ozdobne itp. Ponadto na terenie działki mieści się garaż, wędzarnia z grillem, niewielka altana, indywidualna oczyszczalnia ścieków oraz studnia artezyjska.

Wnętrze ekskluzywnej rezydencji tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
KONDYGNACJA 0: salon + spiżarnia + taras + gabinet + kuchnia
KONDYGNACJA 1: 3 pokoje.

Długą listę zalet luksusowej rezydencji zamyka atrakcyjna, malownicza lokalizacja w cichej i spokojnej okolicy, nieopodal lasu i Zalewu Porajskiego z unikalną wyspą pełną ok. 3 000 gatunków dzikich ptaków. Ekskluzywna rezydencja w zabudowie rezydencjalnej. Działka liczy 4 300 metrów kwadratowych powierzchni. Luksusowa rezydencja w prowansalskim stylu.

W razie wszelkich pytań (ekskluzywna rezydencja, kredyt na zakup) proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację. (181-211)

Kontakt:
e-mail: agmyz@wgn.pl
Tel. +48 533 544 646