stylowe wnętrze ekskluzywnego salonu w luksusowej rezydencji do sprzedaży w okolicach Krakowa

Rezydencja na sprzedaż w okolicach Krakowa

Luksusowa rezydencja o powierzchni 145 metrów kwadratowych w okolicach Krakowa (małopolskie) za 765 tysięcy złotych na sprzedaż.
Ekskluzywna rezydencja oddana do użytku w 2011 roku. 6 pokoi. 2 kondygnacje. Luksusowa rezydencja nadaje się od razu do wprowadzenia się nowych właścicieli. Ekskluzywna rezydencja objęta słynnym programem „Kupujący nie płaci prowizji”. Dodatkowo kupujący luksusową rezydencję zyskuje bezpieczeństwo, rzetelność i zaufanie podczas przeprowadzonej transakcji sprzedaży (współpracujemy z kancelarią prawną, notarialną, doradcami finansowymi).

Wnętrze ekskluzywnej rezydencji wykończone niezwykle komfortowo, w najwyższym standardzie i przy użyciu najlepszej jakości materiałów. Ponadto wnętrze luksusowej rezydencji do sprzedaży jest całkowicie urządzone w pięknym stylu, z klasą i wyczuciem dobrego smaku. Rozkład pokoi i pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji prezentuje się następująco: wiatrołap + salon + jadalnia + 5 pokoi + kuchnia + 2 łazienki + 2 balkony + kotłownia + garaż + strych. Duże wrażenie robi również przepięknie zadbany i wypielęgnowany ogród z drzewami, kwiatami i tarasem.

Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich mieszkańców jest zainstalowana w ekskluzywnej rezydencji nowoczesna instalacja alarmowa wsparta antywłamaniowymi roletami. Ponadto luksusowa rezydencja do sprzedaży zapewnia swoim domownikom duże poczucie komfortu i wygody dzięki między innymi rozprowadzonej klimatyzacji.

Atrakcyjna lokalizacja – luksusowa rezydencja mieści się na terenie kameralnego i cichego osiedla, w otoczeniu prestiżowej zabudowy jednorodzinnej, niedaleko Bielańsko-Tynieckiego parku krajobrazowego. Cena ekskluzywnej rezydencji w stanie deweloperskim wyniosła ok. 540 tys zł, a urządzenie jej do stanu w którym się znajduje obecnie – ok. 250 tys. zł.

WGN Nieruchomości współpracuje z doradcami finansowymi pomagającymi w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup luksusowej rezydencji. Serdecznie zapraszam na prezentację luksusowej rezydencji. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, zdjęcia luksusowej rezydencji oraz wszystkie inne informacje opublikowane na stronie podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (002-55)

Kontakt:
e-mail: p.klimek@wgn.pl
Tel. +48 535 736 406