ekskluzywny salon w luksusowej rezydencji do sprzedaży w okolicach Kwidzyna

Rezydencja na sprzedaż w okolicach Kwidzyna

Luksusowa rezydencja o powierzchni 374 metrów kwadratowych w okolicach Kwidzyna (pomorskie) za 899 tysięcy złotych na sprzedaż.
Ekskluzywna rezydencja wyróżnia się przede wszystkim swoją atrakcyjną lokalizacją wśród lasów oraz pól. To także świetne miejsce do uprawiania aktywnego wypoczynku z dużą ilością tras spacerowych/rowerowych. Kolejną zaletą luksusowej rezydencji jest uroczy i zapierający dech w piersiach ogród skomponowany z drzew i krzewów iglastych oraz obsiany trawą.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaż z wolno stojącym garażem, budynek z jacuzzi, basenem oraz przydomowym SPA. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji prezentuje się następująco:
KONDYGNACJA -1: 2 pomieszczenia grzewcze + łazienka + pomieszczenie do składowania surowca opałowego + sauna + kuchnia + 2 pomieszczenia magazynowe
KONDYGNACJA 0: korytarz + taras śniadaniowy + salon + kuchnia + jadalnia + łazienka z wc
KONDYGNACJA 1/2: 3 pokoje + 2 łazienki + 2 tarasy
KONDYGNACJA 1/2: schowek + biuro + pokój sypialny + antresola + balkon
KONDYGNACJA 1: 2 pokoje + hol + łazienka z wc.

Ekskluzywna rezydencja wykończony z materiałów najlepszej klasy i adresowany do najbardziej wymagających klientów. Cena ekskluzywnej rezydencji podlega indywidualnej negocjacji. Luksusowa rezydencja objęta programem „0% prowizji od kupującego, dzięki czemu prowizję dla biura okrywa tylko strona sprzedająca. Ekskluzywna rezydencja oddana do użytku w 1993 roku. Zabudowa dworska. Działka rozciąga się na powierzchni 12 285 metrów kwadratowych. Ekskluzywna rezydencja przygotowana o0d razu do zamieszkania.

W razie pytań (ekskluzywna rezydencja, kredyt na zakup) zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na prezentację. Przy transakcji zakupu ekskluzywnej rezydencji zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 23 bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont luksusowej rezydencji. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Kwidzyn, ul. Braterstwa Narodów 51. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia. Wszelkie prawa zastrzeżone. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację. (128-2703)

Kontakt:
e-mail: kwidzyn1@wgn.pl
Tel. +48 55 277 65 09
Tel. +48 603 70 55 85