zaprojektowany w nowoczesnym designie salon w luksusowej rezydencji w okolicach Legnicy na sprzedaż

Rezydencja na sprzedaż w okolicach Legnicy

Ekskluzywna rezydencja o powierzchni 335,54 metrów kwadratowych w okolicach Legnicy (dolnośląskie) za 750 tysięcy złotych na sprzedaż.
Luksusowa rezydencja na sprzedaż wraz z całym wyposażeniem i umeblowaniem za wyjątkiem pokoju dziecinnego, łóżka w sypialni, sprzętu RTV oraz białej komody w jadalni. Cena luksusowej rezydencji podlega indywidualnej negocjacji. Doskonała lokalizacja w cichej i spokojnej okolicy.

Ekskluzywna rezydencja urzeka już od pierwszego spojrzenia swoim projektem oraz zagospodarowaną i zadbaną działką z wieloma nasadzeniami. Dodatkowym atutem jest fakt, że luksusowa rezydencja jest ekonomiczna w eksploatacji. W środku znajdziemy wiele nowoczesnych rozwiązań technologicznych, jak na przykład rekuperacja, uzdatniacz wody, pompa ciepła, alarm na telefon czy ogrzewanie podłogowe. Ekskluzywna rezydencja zapewnia również swoim mieszkańcom duże poczucie bezpieczeństwa dzięki solidnym, antywłamaniowym roletom.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji do sprzedaży:
KONDYGNACJA 0: kuchnia + kotłownia + jadalnia + garaż + taras + przedpokój + salon + pokój + łazienka z wc
KONDYGNACJA 1: 3 sypialnie + pralnia + balkon + pomieszczenie nad garażem + garderoba
KONDYGNACJA 2: strych.
Wszystkie pomieszczenia i pokoje w ekskluzywnej rezydencji wykończone są w wysokim standardzie przy użyciu materiałów najlepszego sortu. Wnętrze luksusowej rezydencji zaprojektowane jest w nowoczesnym stylu.

Ekskluzywna rezydencja oddana do użytku w 2017 roku. Zabudowa wolno stojąca. Działka rozciąga się na powierzchni 1 020 metrów kwadratowych. Udzielamy bezpłatnej pomocy w doborze i uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup ekskluzywnej rezydencji. Wydanie po finalizacji transakcji. Zapraszam na prezentację ekskluzywnej rezydencji.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację. (094-1501)

Kontakt:
Tel. +48 696 426 227