po lewej salon, po prawej kuchnia w luksusowej rezydencji do sprzedaży w okolicach Łodzi

Rezydencja na sprzedaż w okolicach Łodzi

Ekskluzywna rezydencja o powierzchni 303 metrów kwadratowych w okolicach Łodzi (łódzkie) za 950 tysięcy złotych na sprzedaż.
Luksusowa rezydencja w zabudowie wolno stojąca oddana do użytku w 2008 roku. 2 kondygnacje. 6 pokoi. Działka rozciąga się na powierzchni 1 480 metrów kwadratowych. Ekskluzywna rezydencja przygotowana od razu do zamieszkania.

Wysoki standard, komfort, najlepszej jakości materiały wykończeniowe oraz znakomita lokalizacja w malowniczej okolicy to najważniejsze zalety tej luksusowej rezydencji do sprzedaży. Ekskluzywna rezydencja adresowana do najbardziej wymagających klientów, a w szczególności osób, które cenią piękne, eleganckie wnętrza, a także ciszę i spokój.

Luksusowa rezydencja składa się z następujących pomieszczeń:
PARTER:
– salon
– jadalnia
– kuchnia
– taras
– wc
– spiżarnia
– kotłownia
– pokój gościnny
– garderoba
– łazienka
PIĘTRO:
– sypialnia
– pokój
– sypialnia
– gabinet
– pokój kąpielowy

Mocnym atutem luksusowej rezydencji jest również znajdujący się za nią przepiękny, bujny ogród z licznymi nasadzeniami, w którym automatyczne, kropelkowe nawadnianie pozwalała utrzymać liczne drzewka i krzewy w idealnym stanie. Komfort użytkowania ekskluzywnej rezydencji podnosi rozprowadzone ogrzewanie podłogowe. Bezpieczeństwa strzegą solidne, antywłamaniowe rolety. W luksusowej rezydencji zainstalowany jest ponadto centralny odkurzacz.

W razie wszelkich pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Zapewniamy także kompleksową obsługę. Na Państwa życzenie współpracujący z naszym biurem doradca kredytowy przygotuje korzystną ofertę. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecam ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (196-103)

Kontakt:
e-mail: a.czekalska@wgn.pl
Tel. +48 698 649 764