nowoczesne wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży w okolicach Łodzi

Rezydencja na sprzedaż w okolicach Łodzi

Ekskluzywna rezydencja o powierzchni 196 metrów kwadratowych w okolicach Łodzi (łódzkie) za 1,15 mln złotych na sprzedaż.
Luksusowa rezydencja wyróżnia się przepięknie zadbaną i wypielęgnowaną działką z wieloma nasadzeniami oraz systemem automatycznego nawodnienia kropelkowego za pomocą zraszaczy. Ekskluzywna rezydencja dedykowana najbardziej wymagającym klientom, którzy szukają luksusu, komfortu, wysokiego standardu, najlepszych gatunkowo materiałów wykończeniowych.
Wnętrze luksusowej rezydencji utrzymane w modnych, jasnych barwach. Tworzą je trzy strefy:
w STREFIE DZIENNEJ mieszczą się: salon + taras + jadalnia + spiżarnia + kuchnia
w STREFIE NOCNEJ mieszczą się: 3 sypialnie + wc + garderoba + łazienka + taras
w STREFIE GOSPODARCZEJ mieszczą się: pomieszczenie z pompą ciepła + pralnia.

Luksusowa rezydencja ekonomiczna w eksploatacji. Garaż w bryle budynku. Dużym atutem ekskluzywnej rezydencji jest prestiżowa, elitarna lokalizacja w centrum. Luksusowa rezydencja oddana do użytku w 2015 roku. Zabudowa wolno stojąca. Działka liczy 830 metrów kwadratowych powierzchni. W razie potrzeby przygotujemy dla Państwa dogodną ofertę kredytową kilku banków. Pomagamy w przeprowadzeniu całej transakcji sprzedaży ekskluzywnej rezydencji. Zadowolony klient jest gwarancją sukcesu naszego zespołu. Jesteśmy tu dla Ciebie.

Zapraszamy na prezentację luksusowej rezydencji. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: Wioleta Piotrowska (licencja nr 20011). Staramy się, aby informacja dotycząca luksusowej rezydencji była możliwie dokładna, kompletna i aktualna. Opis ekskluzywnej rezydencji zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji. Informacja ta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa i winna być interpretowana jedynie jako informacja o której mowa w art. 71 KC. (111-2077)

Kontakt:
Tel. +48 43 827 50 50
Tel. +48 502 66 60 60