prestiżowe wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży w okolicach Malborka

Rezydencja na sprzedaż w okolicach Malborka

Luksusowa rezydencja o powierzchni 720 metrów kwadratowych w okolicach Malborka (pomorskie) za 1,299 mln złotych na sprzedaż.
Ekskluzywna rezydencja poszczycić się może najwyższym standardem wykończenia i najlepszego gatunku materiałami. Luksusowa rezydencja znajduje się znakomitej lokalizacji, w cichej i spokojnej okolicy. Duże wrażenie robi starannie zagospodarowana i zadbana działka z ogrodem. Znajdziemy tu mini plac zabaw z piaskownicą i huśtawką. To doskonałe miejsce na wypoczynek oraz grill ze znajomymi.

Ekskluzywna rezydencja o bardzo dużym potencjale, gdyż na parterze znajduje się 14 pomieszczeń pod działalność komercyjną (obecnie żłobek). Istnieje możliwość kontynuacji prowadzonej tu działalności bądź zmiany i wykorzystania do własnych potrzeb. W piwnicy luksusowej rezydencji natomiast mieści się 3-stanowiskowy garaż, 3 pomieszczenia kotłowni, warsztat i siłownia. Część niezagospodarowanych pomieszczeń ekskluzywnej rezydencji można przeznaczyć np. na saunę.

Wnętrze luksusowej rezydencji to unikalne połączenie nowoczesności z funkcjonalnością. Zapewnia to maksimum wygody gospodarzom i ich gościom. Króluje tu biel, która doskonale współgra z odcieniem podłogi w kolorze celtyckiego dębu. Reszta pomieszczeń ekskluzywnej rezydencji to: taras + salon + jadalnia + 5 sypialni + antresola (kąt wypoczynkowy + pokój zabaw) + kuchnia + pomieszczenie gospodarcze + 2 łazienki + przedpokój + garderoba + wc. Wszystkie pomieszczenia luksusowej rezydencji wykończone w najwyższym standardzie, co wraz z doskonałą lokalizacją czyni z niej idealną propozycję dla najbardziej wymagających klientów.

Luksusowa rezydencja objęta popularnym wśród klientów programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu pośrednik wynagradzany jest tylko przez sprzedającego. Cena ekskluzywnej rezydencji do negocjacji ze zdecydowanym kupującym. W razie pytań zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na prezentację luksusowej rezydencji.

Przy transakcji zakupu ekskluzywnej rezydencji zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 23 bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jej remont. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej willi oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Kwidzyn, ul. Braterstwa Narodów 51. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (128-4150)

Kontakt:
Tel. +48 603 705 585
Tel. +48 665 660 630
Tel. +48 55 277 65 09
Tel. +48 782 212 020