front luksusowej rezydencji do sprzedaży w okolicach Piotrkowa Trybunalskiego

Rezydencja na sprzedaż w okolicach Piotrkowa Trybunalskiego

Ekskluzywna rezydencja o powierzchni 326,40 metrów kwadratowych w okolicach Piotrkowa Trybunalskiego (łódzkie) za 490 tysięcy złotych na sprzedaż.
Cena luksusowej rezydencji do negocjacji ze zdecydowanym klientem. Ekskluzywna rezydencja z ogromnym potencjałem, który można wykorzystać na prowadzenie działalności komercyjnej (np. pensjonat, motel, przedszkole, dom dziecka).

Luksusowa rezydencja z własnym ujęciem wody oraz przydomową oczyszczalnią ścieków. Ekskluzywna rezydencja zapewnia swoim domownikom duże poczucie bezpieczeństwa dzięki solidnym, antywłamaniowym oknom. Luksusowa rezydencja wykończona została w niecodziennie wysokim standardzie przy użyciu materiałów najlepszego gatunku. Ekskluzywna rezydencja składa się z następujących pomieszczeń:
PARTER: garaż + 3 pokoje + pralnia + suszarnia + wc + kotłownia
PIĘTRO 1: wiatrołap + łazienka + hol + sypialnia + pokój stołowy + pokój gościnny + kuchnia
PIĘTRO 2: pokój + 2 sypialnie + kuchnia
PIĘTRO 3: pokój dziecinny + sypialnia.

Luksusowa rezydencja oddana do użytku w 2002 roku. Zabudowa wolno stojąca. Działką rozciąga się na powierzchni 4 500 metrów kwadratowych. Do długiej listy zalet ekskluzywnej rezydencji zaliczyć należy przepięknie zadbana i zagospodarowana działka w atrakcyjnej okolicy. U nas pełna obsługa i bezpieczeństwo. Tylko oferty aktualne. Zapraszamy.

Kompleksowa i bezpłatna pomoc w wyborze kredytu hipotecznego. U nas na miejscu bezpłatnie sprawdzisz ofertę ponad 20 banków. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. (084-3919)

Kontakt:
Tel. +48 44 649 65 40
Tel. +48 508 337 295