widok od frontu na luksusową rezydencję do sprzedaży w okolicach Torunia

Rezydencja na sprzedaż w okolicach Torunia

Luksusowa rezydencja o powierzchni 200 metrów kwadratowych w okolicach Torunia (kujawsko-pomorskie) za 1,1 mln złotych na sprzedaż.
Wnętrze ekskluzywnej rezydencji zaprojektowane i urządzone w niecodziennie spotykanym, wysokim standardzie przy użyciu najlepszej jakości materiałów:
KONDYGNACJA 0: wiatrołap + pokój hobby + hol + łazienka + salon + 2 garderoby + taras + sypialnia + kuchnia + gabinet + wc + spiżarnia
KONDYGNACJA 1: 2 sypialnie + balkon + sala fitness + hol + pralnia + suszarnia.
Warto w tym miejscu zaznaczyć, że niektóre najlepszego gatunku materiały zostały sprowadzone na specjalnej zamówienie ze Szwecji (drewno).

Luksusowa rezydencja adresowana do najbardziej wymagających klientów. Ekskluzywna rezydencja oddana do użytku w 2012 roku. Zabudowa wolno stojąca. Działka rozciąga się na powierzchni 2 000 metrów kwadratowych. Dla rodzin posiadających więcej niż jeden samochód przewidziano dwustanowiskowy garaż. Zapraszam na prezentację luksusowej rezydencji. Formalności kredytowe na miejscu, nasze biuro prowadzi pośrednictwo kredytowe w oparciu o współpracę z większością komercyjnych banków w Polsce. (154-1105)

Kontakt:
e-mail: z.bialy@wgn.pl
Tel. +48 505 892 009