front ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży w okolicach Wrocławia

Rezydencja na sprzedaż w okolicach Wrocławia

Luksusowa rezydencja o powierzchni 142 metrów kwadratowych w okolicach Wrocławia (dolnośląskie) za 670 tysięcy złotych na sprzedaż.
Ekskluzywna rezydencja oddana do użytku w 2008 roku. 4 pokoje. 1 kondygnacja. Działka liczy 814 metrów kwadratowych powierzchni. Zabudowa wolno stojąca. Luksusowa rezydencja przygotowana od razu do zamieszkania przez nowych właścicieli.

Malownicza lokalizacja 30 metrów od lasu, w cichej i spokojnej okolicy to pierwsza zaleta tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Wnętrze luksusowej rezydencji tworzą:
na PARTERZE:
– 4 pokoje
– kuchnia
– spiżarnia
– łazienka
– wc
– garaż
– pomieszczenie gospodarcze
– taras
na PODDASZU:
– przestrzeń 80 m2 do własnej aranżacji.

Ekskluzywna rezydencja wykończona z najlepszego gatunku materiałów w najwyższym standardzie. Luksusowa rezydencja ogrzewana gazowo za pomocą 2-funkcyjnego pieca znanej marki. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji niezwykle jasne, widne i słoneczne. Na dodatek funkcjonalne i z dużym potencjałem. Zapraszam serdecznie na prezentację luksusowej rezydencji do sprzedaży.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-14405)

Kontakt:
Tel. +48 502 266 020
Tel. +48 71 337 84 17