nowoczesny salon w luksusowej rezydencji do sprzedaży w okolicy Gliwic

Rezydencja na sprzedaż w okolicy Katowic

Ekskluzywna rezydencja o powierzchni 314 metrów kwadratowych w okolicy Katowic (śląskie) za 980 tysięcy złotych na sprzedaż.
Luksusowa rezydencja stanowi doskonałą propozycję dla pracującego małżeństwa z uczącymi się dziećmi. Sprzyja temu atrakcyjna lokalizacja – ekskluzywna rezydencja mieści się nieopodal licznych marketów, sklepów, punktów usługowo-handlowych, aptek, bankomatów etc. Nie bez znaczenia jest też bliski dostęp do węzła A1.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji przedstawia się następująco:
PARTER: wiatrołap + pomieszczenie techniczne + hol + kuchnia + łazienka + salon + 3 pokoje + salon
PODDASZE: hol + 3 tarasy + 4 pokoje + łazienka + garderoba.

Ekskluzywna rezydencja oddana do użytku w 2012 roku. Zabudowa wolno stojąca. Działka rozciąga się na powierzchni 1 155 metrów kwadratowych. Luksusowa rezydencja objęta słynnym programem „Kupujący nie płaci prowizji”. Możliwość przyjęcia w rozliczeniu nieruchomości kupującego. Cena ekskluzywnej rezydencji do negocjacji. Luksusowa rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Do najważniejszych atutów ekskluzywnej rezydencji warto zaliczyć: przestronne, luksusowe wnętrze, zadbane pomieszczenia oraz najlepszej jakości materiały wykończeniowe. Dużym walorem estetycznym jest tu również klimatyczny ogród zimowy w otoczeniu bujnej zieleni. W razie wszelkich pytań (ekskluzywna rezydencja, kredyt na zakup) proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy. Przy transakcji zakupu luksusowej rezydencji zapewniam obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną stanu ekskluzywnej rezydencji oraz dzięki współpracy z 22 bankami pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim Grupa WGN Koncern Obrotu Nieruchomościami – Śląsk i Zagłębie. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-1705)

Kontakt:
e-mail: r.kampczyk@wgn.pl
Tel. +48 608 076 088