salon w stylu klasycznym w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży w okolicy Inowrocławia

Rezydencja na sprzedaż w okolicy Inowrocławia

Luksusowa rezydencja o powierzchni 131 metrów kwadratowych w okolicy Inowrocławia (kujawsko-pomorskie) za 555 tysięcy złotych na sprzedaż.
Ekskluzywna rezydencja poszczycić się może niebywale atrakcyjną lokalizacja i przepięknie zadbaną działką z licznymi nasadzeniami. Luksusowa rezydencja ekonomiczna w eksploatacji (własne ogrzewanie gazowe). W bryle ekskluzywnej rezydencji mieści się garaż na jeden samochód.

Luksusowa rezydencja składa się z następujących pomieszczeń:
KONDYGNACJA 0: salon + łazienka + aneks kuchenny + korytarz + ogród zimowy + pokój
KONDYGNACJA 1: 3 pokoje + strych użytkowy + łazienka + garderoba.

Luksusowa rezydencja objęta słynnym i popularnym wśród klientów programem „Sprzedaż bezpośrednia”, dzięki czemu prowizję dla biura płaci tylko strona sprzedająca. Ekskluzywna rezydencja oddana do użytku w 2012 roku. Zabudowa wolno stojąca. Działka liczy 1 900 metrów kwadratowych powierzchni.

Zapraszamy na prezentację ekskluzywnej rezydencji. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo, profesjonalizm i zadowolenie naszych klientów. Bezpłatne konsultacje z doradcą odnośnie kredytu hipotecznego – 28 banków w jednym miejscu. WGN Nieruchomości Największy Polski Koncern Obrotu Nieruchomościami. (037-2625)

Kontakt:
e-mail: m.wiezowski@wgn.pl
Tel. +48 52 318 79 38
Tel. +48 660 511 590