nowoczesne, designerskie wnętrze luksusowej rezydencji do sprzedaży w okolicy Katowic

Rezydencja na sprzedaż w okolicy Katowic

Ekskluzywna rezydencja o powierzchni 300 metrów kwadratowych w okolicy Katowic (śląskie) za 1,1 mln złotych na sprzedaż.
Luksusowa rezydencja poszczycić się może znakomitą lokalizacją. Nieopodal liczne szkoły, przedszkola, sklepy, kościół. Dogodny dogodny dojazd do centrum Katowic. Luksusowa rezydencja wyróżnia się bardzo wysokim standardem oraz wykorzystaniem materiałów najlepszego gatunku (granit, palisander).

Wnętrze ekskluzywnej rezydencji naszpikowane jest najnowocześniejszymi gadżetami i technologiami: instalacją ogrzewania podłogowego, ściennego, systemem MultiRoom, technologią LCN umożliwiającą kontrolę regulację zarówno oświetlenia, jak i urządzeń sieciowych, wentylacją mechaniczną z rekuperatorem, centralnym odkurzaczem, oświetleniem LED itp. Oryginalna architektura, nowoczesny design oraz zadbana i zagospodarowana działka w spokojnej okolicy to kolejne z zalet tej luksusowej rezydencji do sprzedaży.

Ekskluzywna rezydencja oddana do użytku w 2012 roku. Zabudowa wolno stojąca. działka rozciąga się na powierzchni 3 200 metrów kwadratowych. Pomagamy w załatwieniu kredytu hipotecznego, współpracujemy z 21 najlepszymi bankami w Polsce. Dajemy możliwość pełnej obsługi kredytowej całkowicie za darmo. Zapraszamy do współpracy. Naszą firmę charakteryzuje profesjonalizm oraz wieloletnie doświadczenie w branży nieruchomości. WGN to największy polski koncern obrotu nieruchomościami i jeden z największych w Europie. (120-13545)

Kontakt:
Tel. +48 881 447 881