przepięknie utrzymana i zadbana działka wokół ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży w okolicy Suwałk

Rezydencja na sprzedaż w okolicy Suwałk

Luksusowa rezydencja o powierzchni 130 metrów kwadratowych w okolicy Suwałk (podlaskie) za 699 tysięcy złotych na sprzedaż.
Ekskluzywna rezydencja o bardzo dużym potencjale. W dużej mierze to zasługa unikalnej lokalizacji nad jeziorem z własną linią brzegową. Na uwagę zasługuje również wypielęgnowany ogród z licznymi nasadzeniami wielu gatunków drzew i krzewów ozdobnych oraz zadbana działka z oczkiem wodnym, kładką, altaną a także wydzielonym miejscem na ognisko/grill. Cena luksusowej rezydencji podlega indywidualnej negocjacji.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji:
KONDYGNACJA 0: salon + łazienka z wc + kuchnia + jadalnia
KONDYGNACJA 1: 3 sypialnie + łazienka z wc + garderoba.

Luksusowa rezydencja dedykowana najbardziej wymagającym klientom oczekującym najwyższego standardu oraz najlepszej jakości materiałów wykończeniowych. Ekskluzywna rezydencja gotowa do natychmiastowego wprowadzenia się nowych właścicieli. Luksusowa rezydencja oddana do użytku w 2002 roku. Zabudowa wolno stojąca. działka rozciąga się na powierzchni 4 872 metrów kwadratowych. Gwarancja bezpiecznej transakcji. Zlecenie realizowane pod nadzorem licencjonowanego pośrednika – numer licencji 20442.

WGN Nieruchomości to nie tylko marka z ponad dwudziestoletnimi tradycjami i doświadczeniem. To przede wszystkim zespół profesjonalistów, których misją jest kompleksowy nadzór przebiegu transakcji oraz globalna obsługa klientów. Nasi Klienci mogą również liczyć na profesjonalną bezpłatną pomoc w uzyskaniu najlepszego kredytu hipotecznego. (144-754)

Kontakt:
e-mail: jrydzewska@wgn.pl
Tel. +48 87 566 64 14
Tel. +48 537 580 706