front ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży w Suwałkach

Rezydencja na sprzedaż w Suwałkach

Luksusowa rezydencja o rekordowej powierzchni 5 084 metrów kwadratowych w Suwałkach (podlaskie) za 1,5 mln złotych na sprzedaż.
Cena ekskluzywnej rezydencji do negocjacji. Luksusowa rezydencja poszczycić się może niezwykle starannie wypielęgnowanym i zadbanym ogrodem. Komfort użytkowania ekskluzywnej rezydencji podnosi rozprowadzona instalacja ogrzewania podłogowego.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji prezentuje się następująco:
KONDYGNACJA -1: kuchnia letnia + pomieszczenie garażowe + kotłownia + łazienka + skład opału
KONDYGNACJA 0: kuchnia + łazienka + jadalnia + sypialnia + pokój wypoczynkowy + salon
KONDYGNACJA 1: 5 pokoi + łazienka

Ekskluzywna rezydencja oddana do użytku w 2003 roku. Zabudowa wolno stojąca. Działka rozciąga się na ogromnej powierzchni 62 000 metrów kwadratowych. Zapraszamy do osobistego zapoznania się z ekskluzywną rezydencją. Gwarancja bezpiecznej transakcji. Zlecenie realizowane pod nadzorem licencjonowanego pośrednika – numer licencji 20442. WGN Nieruchomości to nie tylko marka z ponad dwudziestoletnimi tradycjami i doświadczeniem. To przede wszystkim zespół profesjonalistów, których misją jest kompleksowy nadzór przebiegu transakcji oraz globalna obsługa klientów. Nasi Klienci mogą również liczyć na profesjonalną bezpłatną pomoc w uzyskaniu najlepszego kredytu hipotecznego. (144-626)

Kontakt:
e-mail: jrydzewska@wgn.pl
Tel. +48 87 566 64 14
Tel. +48 537 580 706