przestronny i komfortowy salon w luksusowej rezydencji do sprzedaży w Szczecinie

Rezydencja na sprzedaż w Szczecinie

Luksusowa rezydencja o powierzchni 327 metrów kwadratowych w Szczecinie (zachodniopomorskie) za 1,22 mln złotych na sprzedaż.
Ekskluzywna rezydencja wyróżnia się rewelacyjną lokalizacją w cichej i spokojnej okolicy. blisko stąd do las i sklepów. To także świetny punkt komunikacyjny z szybkim połączeniem z centrum miasta. Luksusowa rezydencja pochwalić się może niebywale wysokim i niecodziennie spotykanym standardem wykończenia przy wykorzystaniu najlepszej jakości materiałów takich jak np. kamień naturalny, ceramika czy drewno.

Ekskluzywna rezydencja zapewnia swoim mieszańcom duże poczucie bezpieczeństwa i wygody. O to pierwsze dba zaawansowany system monitoringu oraz instalacja alarmowa. Komfort podnosi rozprowadzone ogrzewanie podłogowe. Dodatkowo luksusowa rezydencja wyposażona jest w system rekuperacji powietrza, centralny odkurzacz, instalację TV i szybki Internet.

Wnętrze ekskluzywnej rezydencji tworzą:
KONDYGNACJA -1: kotłownia + pomieszczenie gospodarcze
KONDYGNACJA 0: hol + salon + taras + przedpokój + kuchnia + łazienka z wc + jadalnia + gabinet
KONDYGNACJA 1: 3 pokoje + 2 łazienki + aneks kuchenny.

Luksusowa rezydencja oddana do użytku w 2014 roku. Zabudowa wolno stojąca. Działka rozciąga się na powierzchni 971 metrów kwadratowych. Cena ekskluzywnej rezydencji podlega indywidualnej negocjacji. Oferta godna uwagi. Serdecznie polecam i zapraszam do kontaktu. Każdy zainteresowany zakupem ekskluzywnej rezydencji za pośrednictwem naszego biura ma gwarantowaną obsługę w zakresie uzyskania kredytu (bez prowizji od kupującego i dodatkowych kosztów związanych z załatwieniem kredytu).

Dzięki współpracy z ok. 20 bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu optymalnego bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont luksusowej rezydencji. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. (170-1552)

Kontakt:
e-mail: karolina.michalczuk@wgn.pl
Tel. +48 91 307 64 41
Tel. +48 570 510 830