widok od strony ogrodu oraz reprezentacyjne wejście do luksusowej rezydencji do sprzedaży w Szklarskiej Porębie

Rezydencja na sprzedaż w Szklarskiej Porębie

Luksusowa rezydencja o powierzchni 493 metrów kwadratowych w Szklarskiej Porębie (dolnośląskie) za 2,8 mln złotych na sprzedaż.
Ekskluzywna rezydencja wyróżnia się swoją malowniczą lokalizacją na zboczu góry w Dolnie Szczęścia. Z okien rozpościera się zapierający dech w piersiach widok na panoramę Karkonoszy, Śnieżkę, Śnieżne Kotły i Szrenicę. Luksusowa rezydencja znajduje się ponadto w otoczeniu świerkowego lasu.

Wnętrze ekskluzywnej rezydencji tworzą:
KONDYGNACJA -1:
– pralnia
– pomieszczenie gospodarcze
– wc
– sauna
KONDYGNACJA 0:
– hol
– łazienka z wc
– taras
– łazienka
– salon
– pokój
– jadalnia
– oranżeria
– weranda
– kuchnia
KONDYGNACJA 1:
– salon
– 3 pokoje z łazienkami
– balkon
– garderoba
– 2 sypialnie
– sypialnia
– łazienka
– aneks kuchenny
KONDYGNACJA 2:
– 4 pokoje z łazienkami

Luksusowa rezydencja poszczycić się może ciekawą architekturą oraz przestronnym wnętrzem. Ekskluzywna rezydencja adresowana do osób, które pragną stworzyć ciepłą i luksusową przestrzeń, w której będą mogli spędzać czas ze swoją rodziną. Luksusowa rezydencja o dużym potencjale z ogromną działką, które można przeznaczyć na działalność komercyjną (pensjonat, hotel). Ekskluzywna rezydencja objęta znanym i popularnym programem „Kupujący nie płaci prowizji”. Luksusowa rezydencja na sprzedaż tylko za pośrednictwem WGN.

Luksusowa rezydencja oddana do użytku na początku XX wieku. Zabudowa wolno stojąca. Działka rozciąga się na powierzchni 11 222 metrów kwadratowych. Dzięki współpracy z ponad 20 bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty kredytu oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont luksusowej rezydencji. (015-11001)

Kontakt:
e-mail: m.szeliga@wgn.pl
Tel. +48 75 732 61 15
Tel. +48 793 911 209