urządzone w stylu klasycznym wnętrze luksusowej rezydencji do sprzedaży Warszawa (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Warszawa (okolice)

Ekskluzywna rezydencja o powierzchni 240 metrów kwadratowych w okolicach Warszawy (mazowieckie) za 1,59 mln złotych do sprzedaży. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy to 6 625 zł. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej z rynku wtórnego. Pięć pokoi. Jedna kondygnacje. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana do użytku w 1998 roku. Zadbana i zagospodarowana działka liczy 996 metrów kwadratowych powierzchni. Luksusowa rezydencja na sprzedaż przygotowana do wprowadzenia się nowych mieszkańców.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży adresowana do najbardziej wymagających klientów, którzy oczekują najwyższego standardu, najlepszej jakości użytych materiałów wykończeniowych oraz atrakcyjnej lokalizacji. Rodziny posiadające samochód z pewnością zainteresuje wolno stojący, podpiwniczony garaż (ok. 100 m2) z pomieszczeniami gospodarczymi.

Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji tworzą:
KONDYGNACJA 0: salon + garderoba + taras + pomieszczenie gospodarcze + kuchnia + kotłownia + jadalnia + pralnia + łazienka + spiżarnia
KONDYGNACJA 1: 2 łazienki  + 4 sypialnie.

Kolejną zaletą ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest malownicza lokalizacja w otoczeniu Kampinoskiego Parku Narodowego. W kwadrans można stąd dojechać do centrum Warszawy. Efektownie wygląda też przepiękny ogród z owocującymi drzewami i krzewami. Polecam i zapraszam na prezentację luksusowej rezydencji na sprzedaż. Zapewniamy pełną obsługę przy pozyskaniu kredytu na zakup tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Naszym atutem jest profesjonalizm, bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów.

Właścicielem ogłoszenia wraz z jej elementami jest Andrzej Stankiewicz. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Andrzej Stankiewicz lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Ponadto niniejsze materiały stanowią własność Andrzej Stankiewicz w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny. (011-7)

Kontakt:
e-mail: a.stankiewicz@wgn.pl
tel.: +48 668 820 559