reprezentacyjne wejście do ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Warszawa okolice

Rezydencja na sprzedaż Warszawa (okolice)

Ekskluzywna rezydencja o powierzchni 308,56 metrów kwadratowych w okolicach Warszawy (mazowieckie) za 890 tysięcy złotych do sprzedaży. Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 2 884 zł. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej z rynku wtórnego. 6 pokoi. 2 kondygnacje. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana do użytku w 1996 roku. Zadbana i zagospodarowana działka liczy 988 metrów kwadratowych powierzchni. Luksusowa rezydencja na sprzedaż przygotowana do wprowadzenia się nowych mieszkańców.

Unikatowa lokalizacja w otulinie Kampinowskiego Parku Narodowego, najwyższy standard wykończenia oraz najlepszej jakości użyte materiały to najmocniejsze zalety tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Luksusowa rezydencja na sprzedaż znakomicie nadaje się dla dwupokoleniowej rodziny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży znakomicie nadaje się również na prowadzenie działalności gospodarczo-usługowo-biurowej. Rodziny posiadające więcej niż jeden  samochód na pewno zainteresuje 2-stanowiskowy garaż. Do Warszawy można dojechać w 40 minut. Blisko również na obwodnicę S8 oraz lotnisko. W pobliżu luksusowej rezydencji na sprzedaż znajdują się nowoczesne przedszkola, szkoły, sklepy, poczta, przychodnia zdrowia i centrum kultury. Cena podlega indywidualnej negocjacji.

Gorąco polecam i zapraszam na prezentację luksusowej rezydencji na sprzedaż. Zapewniamy pełną obsługę przy pozyskaniu kredytu na zakup tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Naszym atutem jest profesjonalizm, bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów. Właścicielem ogłoszenia wraz z jej elementami jest Andrzej Stankiewicz. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Andrzej Stankiewicz lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Ponadto niniejsze materiały stanowią własność Andrzej Stankiewicz w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny. (011-16)

Kontakt:
e-mail: a.stankiewicz@wgn.pl
tel. +48 668 820 559