widok od frontu na luksusową rezydencję na sprzedaż Warszawa (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Warszawa (okolice)

Ekskluzywna rezydencja o powierzchni 286 metrów kwadratowych w okolicach Warszawy (mazowieckie) za 1,19 mln złotych do sprzedaży. Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 4 161 zł. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej z rynku wtórnego. Pięć pokoi. Dwie kondygnacje. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana do użytku w 2005 roku. Zadbana i zagospodarowana działka liczy 843 metry kwadratowe powierzchni. Luksusowa rezydencja na sprzedaż przygotowana do wprowadzenia się nowych mieszkańców. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży objęta słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż do indywidualnej negocjacji ze zdecydowanym kupującym.

Prestiżowa lokalizacja, najwyższy standard wykończenia oraz najlepszej jakości użyte materiały to najmocniejsze atuty tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży znajduje się w unikatowym miejscu – w sąsiedztwie Kampinowskiego Parku Narodowego i Rezerwatu Przyrody Ławice Kiełpińskie. To doskonałe miejsca dla osób, które lubią kontakt z przyrodą oraz aktywny wypoczynek. Do Warszawy dojechać można w poł godziny.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż dedykowana najbardziej wymagającym klientom. Na osobną uwagę zasługuje imponujący, zadbany i wypielęgnowany ogród z licznymi nasadzeniami drzew i krzewów ozdobnych. Zapraszam na prezentację ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Zapewniamy pełną obsługę przy pozyskaniu kredytu na zakup tej luksusowej rezydencji. Gorąco polecam i zapraszam na prezentację ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Naszym atutem jest profesjonalizm, bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów.

Właścicielem ogłoszenia wraz z jej elementami jest Andrzej Stankiewicz. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Andrzej Stankiewicz lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Ponadto niniejsze materiały stanowią własność Andrzej Stankiewicz w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny. (011-4)

Kontakt:
e-mail: a.stankiewicz@wgn.pl
tel. +48 668 820 559