po lewej salon z kominkiem, po prawej fragment kuchni w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży we Wrocławiu

Rezydencja na sprzedaż we Wrocławiu

Ekskluzywna rezydencja o powierzchni 328 metrów kwadratowych we Wrocławiu (dolnośląskie) za 1,19 mln złotych na sprzedaż.
Luksusowa rezydencja oddana do użytku w 1989 roku. Działka rozciąga się na powierzchni 438 metrów kwadratowych. Ekskluzywna rezydencja przygotowana do wprowadzenia się nowych właścicieli. Luksusowa rezydencja objęta programem „Oferta bezpośrednia”, dzięki czemu wynagrodzenie dla biura pokrywa tylko sprzedający.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży:
KONDYGNACJA 0: wiatrołap + przedpokój + garaż + pomieszczenie gospodarcze + kotłownia + pralnia + salon + aneks kuchenny + sypialnia + łazienka + przedpokój
KONDYGNACJA 1: salon + taras + pokój gościnny + łazienka + kuchnia + spiżarnia
KONDYGNACJA 2: 3 sypialnie + taras + łazienka z wc + garderoba
KONDYGNACJA 3: niski strych.

Ekskluzywna rezydencja po kapitalnym remoncie w 2014 roku. Podczas prac remontowych wymieniono instalacje wodno-kanalizacyjne i CO, dodatkowo zainstalowano nowy piec kondensacyjny znanej firmy z zasobnikiem wody, w łazienkach położono ogrzewanie podłogowe, a na drugim piętrze zainstalowano klimatyzację.

Luksusowa rezydencja kompletnie umeblowana i gotowa od razu do zamieszkania. Ekskluzywna rezydencja adresowana do najbardziej wymagających klientów, także tych zainteresowanych zakupem luksusowej rezydencji w celach inwestycyjnych. Ekskluzywna rezydencja znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji, nieopodal obwodnicy S8 z dobrą komunikacje do centrum. Cena luksusowej rezydencji do negocjacji ze zdecydowanym klientem. Polecam i zapraszam na prezentację ekskluzywnej rezydencji.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji raz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (010-3414)

Kontakt:
e-mail: j.klementowska@wgn.pl
Tel. +48 502 266 125
Tel. +48 71 337 84 20