po lewej salon, po prawej kuchnia w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Wieluń

Rezydencja na sprzedaż Wieluń

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Wieluniu (łódzkie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 1,3 mln zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 241,34 m2 powierzchni posadowiona na działce 1 022 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy dziewięć pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 5 387 zł/m2, liczbą dwóch kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż pozostaje do negocjacji ze zdecydowanym kupującym.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje w pierwszej kolejności przepięknym ogrodem i rewelacyjną lokalizacją. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o ogromnym potencjale – świetnie nadaje się na działalność gospodarczą. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
NIŻSZA KONDYGNACJA: garderoba + hall + jadalnia + wiatrołap + wc + pokój dzienny
WYŻSZA KONDYGNACJA: 4 sypialnie + hall + 2 łazienki.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się także ciekawą bryłą wraz z kompleksem przynależnych budynków towarzyszących. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży rozbudowana i odremontowana w 2000 roku. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (045-1437)

Kontakt:
e-mail: wielun@wgn.pl