elegancki salon w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Wisła (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Wisła (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Wisły (śląskie). Wygodny metraż 300 mkw. łącznie z ogromną działką 800 mkw. i atrakcyjną ceną 850 000 zł to kombinacja, która przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży składa się z 12 pokoi rozmieszczonych na 4 kondygnacjach. Rynek wtórny. Ogromną zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest także okazyjna cena za metr kwadratowy 2 833 zł/mkw., najwyższy standard wykończenia a także najwyższej klasy materiały wykończeniowe. Na koniec warto podkreślić, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży nadaje się do zamieszkania przez nowych kupujących bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów finansowych.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może ogromnym potencjałem, gdyż doskonale nadaje się na cele turystyczne lub pod wynajem. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
POZIOM -1
POZIOM 0: hol + sala ze sauną + łazienka + kotłownia
POZIOM 1/2:
– hol
– łazienka
– wc
– kuchnia

– taras
– 2 sypialnie
POZIOM 1:
– hol
– kuchnia
– łazienka
– pokój dzienny
– 3 sypialnie
POZIOM 2:
– hol
– wc
– łazienka
– kuchnia
– jadalnia
– 4 pokoje.

Ekskluzywna rezydencja urzeka także swoją atrakcyjną lokalizacją nieopodal centrum. Z okien rozpościerają się imponujące widoki na góry. Duże wrażenie robi także zagospodarowany ogród z drewnianą altaną.

Pomagamy w uzyskaniu kredytu. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą handlowa w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ART.66KC, mają tylko charakter informacyjny i reklamowy, a zawarte w niej informacje mogą ulec zmianie. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-26225)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl