widok od strony tarasu na luksusową rezydencję na sprzedaż Wrocław

Rezydencja na sprzedaż Wrocław

Ekskluzywna rezydencja o powierzchni 178 metrów kwadratowych we Wrocławiu (dolnośląskie) za 899 tysięcy złotych do sprzedaży. Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 5 051 zł. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej z rynku wtórnego. 4 pokoje. 2 kondygnacje. Zadbana i zagospodarowana działka liczy 669 metrów kwadratowych powierzchni. Luksusowa rezydencja na sprzedaż przygotowana do wprowadzenia się nowych mieszkańców.

Prestiżowa lokalizacja, najwyższy standard wykończenia oraz najlepszej jakości użyte materiały to najmocniejsze atuty tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
na PARTERZE znajdują się: wiatrołap + komunikacja + kuchnia + pomieszczenie gospodarcze + salon + biuro/pracownia + sypialnia + pokój + łazienka + wc + garaż
PODDASZE UŻYTKOWE: powierzchnia do aranżacji własnej.

Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich mieszkańców jest nowoczesna instalacja alarmowa, monitoring oraz antywłamaniowe okna i drzwi. Wysoki komfort użytkowania ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży podnosi rozprowadzone ogrzewanie podłogowe. Duże wrażenie robi również przepięknie zadbana i zagospodarowana działka ładnie obsadzona krzewami ozdobnymi. Rodziny posiadające samochód zainteresuje z pewnością jednostanowiskowy garaż.

W cenie ekskluzywnej rezydencji zawarto: zabudowę kuchni, 3 szafy wnękowe. Pozostałe meble pozostają do ustalenia. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wykończona z dbałością o każdy szczegół i gustownie dobrane detale. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaż znakomicie nadaje się dla rodziny. Cicha i spokojna okolica jest wspaniałą alternatywą dla codziennego zgiełku miasta Wrocław. Zapraszam na prezentację na żywo luksusowej rezydencji. Luksusowa rezydencja na sprzedaż objęta znanym i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płacie wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą.

Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Zapewniamy pełną profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tej luksusowej rezydencji, jak i innych. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz ekskluzywnej rezydencji za naszym pośrednictwem. Usługa całkowicie bezpłatna. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę – 15194. (015-11646)

Kontakt:
e-mail: m.wojciechowicz@wgn.pl
tel. +48 75 732 6115
tel. +48 577 777 627