przestronne wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Wrocław (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Wrocław (okolice)

Ekskluzywna rezydencja o powierzchni 270 metrów kwadratowych we Wrocławiu (dolnośląskie) za 780 000 złotych do sprzedaży.
Niezwykle atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 2 889 zł. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego oddana do użytku w 2003 roku. Osiem pokoi. Cztery kondygnacje. Zadbana i zagospodarowana działka liczy 128 metrów kwadratowych powierzchni. Luksusowa rezydencja na sprzedaż przygotowana do wprowadzenia się nowych mieszkańców.

Duży potencjał – luksusowa rezydencja na sprzedaż doskonale nadaje się na prowadzenie działalności komercyjnej. Sprzyja temu wentylowana, ogrzewana i sucha piwnica przystosowana do produkcyjnej lub usługowej działalności gospodarczej. Kolejną zaletą jest funkcjonalny rozkład pomieszczeń:
KONDYGNACJA 0: 2 pokoje
KONDYGNACJA 1 i 2: mieszkanie dla właściciela.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży adresowana do najbardziej wymagających klientów, którzy oczekują najwyższego standardu (klimatyzacja), najlepszej jakości użytych materiałów wykończeniowych oraz atrakcyjnej lokalizacji. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich mieszkańców i ich dobytku jest nowoczesna instalacja alarmowa, wideodomofon oraz solidne, antywłamaniowe drzwi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż adresowana do biznesmenów, właścicieli firm, kadry menedżerskiej oraz przedstawicieli wolnych zawodów, którzy cenią sobie zaufanych sąsiadów, komfort i możliwość świadczenia usług (szybki zwrot z inwestycji ok. 9% w skali roku). W cenie ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wliczona jest już cena garażu. Dużą zaletą ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest również jej znakomita lokalizacja w spokojnej okolicy. Warto na koniec podkreślić, że wszystkie pomieszczenia i pokoje luksusowej rezydencji na sprzedaż wykończone są w najwyższym standardzie oraz przy wykorzystaniu najlepszej jakości materiałów.

Zapraszam na prezentację luksusowej rezydencji na sprzedaż. W razie wszelkich pytań (ekskluzywna rezydencja do sprzedaży, kredyt na zakup) proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy. Przy transakcji zakupu luksusowej rezydencji zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją jej stanu prawnego. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (005-14)

Kontakt:
Tel. +48 65 545 49 51
Tel. +48 505 108 487