reprezentacyjne wejście z kolumnami do luksusowej rezydencji do sprzedaży Wrocław (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Wrocław (okolice)

Ekskluzywna rezydencja o powierzchni 220 metrów kwadratowych w okolicach Wrocławia (dolnośląskie) za 565 tysięcy złotych na sprzedaż.
Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 2 568 zł. Luksusowa rezydencja oddana do użytku w 2010 roku. 6 pokoi. 2 kondygnacje. Zabudowa wolno stojąca. Działka rozciąga się na powierzchni 1015 metrów kwadratowych. Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż w stanie do wykończenia.

Luksusowa rezydencja do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń:
PARTER:
– salon
– kuchnia
– taras
– gabinet
– łazienka
– kotłownia
– garaż
PIĘTRO:
– 4 sypialnie
– łazienka.

Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż jest jej zadbana, ładna, kwadratowa działka posiana trawą. Atrakcyjna lokalizacja – luksusowa rezydencja do sprzedaży znajduje się nieopodal licznych sklepów, delikatesów, szkoły, kościoła, restauracji, a także lasu oraz jeziora. Zapraszam na prezentację ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-14887)

Kontakt:
Tel. +48 721 480 707
Tel. +48 71 337 84 17