nowoczesna jadalnia oraz komfortowe wnętrze w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Wrocław (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Wrocław (okolice)

Ekskluzywna rezydencja o powierzchni 291,28 metra kwadratowego w okolicach Wrocławia (dolnośląskie) za 1,699 mln złotych do sprzedaży.
Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 5 833 zł. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej z rynku wtórnego. Sześć pokoi. Dwie kondygnacje. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana do użytku w 2017 roku. Zadbana i zagospodarowana działka liczy 1 500 metrów kwadratowych powierzchni. Luksusowa rezydencja na sprzedaż przygotowana do wprowadzenia się nowych mieszkańców.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż dedykowana wyłącznie najbardziej wymagającym klientom, dla których prestiż, wysoki standard a także najlepszego gatunku materiały wykończeniowe to priorytety. Dużą zaletą jest również znakomita lokalizacja zapewniająca sprawny wyjazd w dowolnym kierunku. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży mieści się w poszukiwanej na rynku cichej, zadbanej i atrakcyjnej okolicy.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
KONDYGNACJA 0: wiatrołap + sypialnia z prywatną łazienką i garderobą + spiżarnia + pokój + kuchnia + taras + kotłownia + aneks kuchenny + garaż + salon + przedpokój
KONDYGNACJA 1: 2 pokoje + salon kąpielowy + 2 garderoby.

Osoby zmotoryzowane zainteresuje na pewno duży, podwójny, 2-stanowiskowy garaż. Na straży bezpieczeństwa stoją solidne, antywłamaniowe okna i drzwi oraz instalacja alarmowa z monitoringiem. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyposażona została w dwa systemy wentylacyjne: grawitacyjny i wyjście na rekuperator. Mocnym atutem oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji jest też rozprowadzone ogrzewanie podłogowe.

Przy konieczności finansowania zakupu luksusowej rezydencji kredytem, zapewniamy profesjonalną, bezpłatną pomoc doświadczonych doradców współpracujących z ponad dwudziestoma bankami. Zachęcam do obejrzenia luksusowej willi na sprzedaż. (155-568)

Kontakt:
e-mail: k.domanska@wgn.pl
Tel. +48 607 530 633