przestronne wnętrze luksusowej rezydencji do sprzedaży Wola

Rezydencja na sprzedaż Zduńska Wola

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Zduńskiej Woli (łódzkie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż o wygodnym rozkładzie pięciu pokoi w najwyższym standardzie położona w niezwykle znakomitej lokalizacji. Ogromnym plusem jest z pewnością starannie zagospodarowana działka o pow. 767 mkw. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i olśniewa konkurencyjną ceną wynoszącą 620 tys. zł. Zabudowa wolno stojąca. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zaaranżowana na jednej kondygnacji z najlepszej jakości materiałów wykończeniowych. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży nadaje się do zamieszkania przez nowych lokatorów. Bardzo atrakcyjnie prezentuje się cena za m2 wynosząca 3 045 zł/mkw. przy metrażu 203,6 mkw.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może atrakcyjną lokalizacją na cichym, bezpiecznym i spokojnym osiedlu. Nie mniejsze wrażenie robi na pewno pieczołowicie wypielęgnowany ogród i wygodnym tarasem. Na działce znajdziemy nasadzenia drzew i krzewów. Osoby zmotoryzowane docenią garaż w bryle domu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
KONDYGNACJA 0:
– taras
– jadalnia
– wiatrołap
– kotłownia
– pokój dzienny
– kuchnia
– wc
– garaż
– pomieszczenie gospodarcze
KONDYGNACJA 1:
– garderoba
– balkon
– 3 sypialnie
– łazienka.
Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich domowników są antywłamaniowe rolety zewnętrzne. Dodatkowo na posesji mieści się wolno stojący budynek gospodarczy, a także wiata na drzewo kominkowe. Zapraszam na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Luksusowa rezydencja na sprzedaż objęta słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. W razie potrzeby przygotujemy dla Państwa dogodną ofertę kredytową kilku banków. Pomagamy w przeprowadzeniu całej transakcji. Zadowolony klient jest gwarancją sukcesu naszego zespołu. Jesteśmy tu dla Ciebie.

Staramy się, aby informacja dotycząca oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji była możliwie dokładna, kompletna i aktualna. Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin ekskluzywnej rezydencji oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji. Informacja ta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa i winna być interpretowana jedynie jako informacja, o której mowa w art. 71 KC.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (111-2182)

Kontakt:
e-mail: katarzyna.gwizdala@wgn.sieradz.pl