nowoczesna rezydencja do sprzedaży Zgorzelec (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Zgorzelec (okolice)

Ekskluzywna rezydencja o powierzchni 372 metrów kwadratowych w okolicach Zgorzelca (dolnośląskie) za 4 mln złotych na sprzedaż.
Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 10 750 zł. Luksusowa rezydencja poszczycić się może dużym potencjałem – działka obejmuje 2 zbiorniki wodne idealne do hodowli nietypowych ptaków oraz zwierząt. Ekskluzywna rezydencja adresowana do najbardziej wymagających klientów, którzy oczekują bezkompromisowego najwyższego standardu, komfortu, prestiżu, spokoju oraz ciszy.

Wnętrze ekskluzywnej rezydencji zaprojektowane niezwykle elegancko i z przepychem. Na ścianach wiszą malowidła znanych artystów. Nie brakuje tu również najnowocześniejszych technologii – luksusowa rezydencja na sprzedaż posiada sieć inteligentnego nagłośnienia znanego producenta, ogrzewanie podłogowe, rekuperację, elektrycznie sterowane schody na strych, drzwi wejściowe oraz brama garażowa otwieraną za pomocą linii papilarnych, centralny odkurzacz itp. Dodatkowo nad bezpieczeństwem wszystkich mieszkańców czuwa zaawansowana instalacja alarmowa wsparta monitoringiem. Przy ekskluzywnej rezydencji znajduje się basen oraz tenisowy kort.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2013 roku. Kolejnym mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest także jej ogromna działka – 11 700 metrów kwadratowych powierzchni. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży luksusowej rezydencji. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie.

Zapewniamy pełną profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tej ekskluzywnej rezydencji, jak i innych. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz ekskluzywnej rezydencji za naszym pośrednictwem. Usługa całkowicie bezpłatna. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę – 15194. (015-10914)

Kontakt:
e-mail: t.mlak@wgn.pl
Tel. +48 75 732 61 15
Tel. +48 796 090 914