widok od strony tarasu na luksusową rezydencję do wynajęcia Bolesławiec

Rezydencja na wynajem Bolesławiec

Ekskluzywna rezydencja o powierzchni 160 metrów kwadratowych w Bolesławcu (dolnośląskie) za 3,5 tysiąca złotych miesięcznie do wynajmu.
Luksusowa rezydencja do wynajmu w zabudowie wolno stojącej. 6 pokoi. 2 kondygnacje. Działka rozciąga się na powierzchni 1 000 metrów kwadratowych. Ekskluzywna rezydencja na wynajem przygotowana do wprowadzenia się nowych domowników.

Luksusowa rezydencja do wynajęcia urzeka już od pierwszego wejrzenia swoją zadbaną, zagospodarowaną i ogrodzoną działką a także znakomitą lokalizacją w cichej i malowniczej okolicy. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do wynajmu tworzą:
na PARTERZE:
– salon
– kuchnia
– taras
– sypialnia
– łazienka
– hol
– wiatrołap
– garaż
PIĘTRO:
– 4 pokoje
– garderoba
– 2 pokoje
– balkon
– łazienka
– bawialnia.

Luksusowa rezydencja na wynajem wykończona w wysokim standardzie przy użyciu najlepszych jakościowo materiałów. Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia adresowana do najbardziej wymagających klientów, a w szczególności ludzi ceniących komfort i wygodę. Zapraszam na prezentację luksusowej rezydencji do wynajmu. W razie wszelkich pytań, proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy. Wyróżnia nas profesjonalizm i skuteczność. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę – 15194. (015-11294)

Kontakt:
e-mail: m.wisniewski@wgn.pl
Tel. +48 75 732 61 15
Tel. +48 796 090 901