prestiżowy salon w luksusowej rezydencji do wynajęcia Kraków

Rezydencja na wynajem Kraków

Ekskluzywna rezydencja o powierzchni 211 metrów kwadratowych w Krakowie (małopolskie) za 7,5 tysiąca złotych miesięcznie do wynajmu.
Luksusowa rezydencja do wynajęcia poszczycić się może najwyższym standardem wykończenia oraz najlepszego gatunku materiałami. Dzięki temu ekskluzywna rezydencja do wynajmu nie wymaga od nowych najemców ponoszenia jakichkolwiek wydatków.

Ekskluzywna rezydencja na wynajem zaprojektowana w bardzo nowoczesnym stylu. Wnętrze tworzą 3 kondygnacje:
KONDYGNACJA 0:
– taras
– garaż 2-stanowiskowy
– 2 pomieszczenia gospodarcze
– salon
– hol
– jadalnia
– kuchnia
– łazienka
KONDYGNACJA 1:
– balkon
– hol
– pokój gościnny
– pomieszczenie gospodarcze
– 3 łazienki
– 2 garderoby
– 2 sypialnie
KONDYGNACJA 2:
– przestrzeń do adaptacji.
Obok, na tej samej działce znajduje się niewielki budynek skandynawski.

Luksusowa rezydencja do wynajęcia oddana do użytku w 2015 roku. Zabudowa wolno stojąca. Działka rozciąga się na powierzchni 1 600 metrów kwadratowych. Ekskluzywna rezydencja na wynajem gotowa do wprowadzenia się nowych najmujących. Luksusowa rezydencja do wynajmu objęta znanym i popularnym programem „0% prowizji od najmującego”. Cena ekskluzywnej rezydencji do wynajęcia podlega indywidualnej negocjacji. Mocnym atutem luksusowej rezydencji na wynajem jest malownicza lokalizacja w zielonej dzielnicy miasta i otoczeniu rozległych terenów zielonych, łąk, lasów etc. Taka lokalizacja gwarantuje również szybki (15 minut) dojazd do centrum.

Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia wyposażona została w szereg energooszczędnych i nowoczesnych rozwiązań technologicznych:
– akumulacyjne i energooszczędne ogrzewanie
– kumulacyjny, żelowy akumulator z przetwornicą
– zmiękczacz do uzdatniania wody
– podgrzewacz wody
– przydomowa oczyszczalnia ścieków
– oświetlenie LED
– zaawansowana instalacja alarmowa

Ekskluzywna rezydencja do wynajmu łącznie z całkowitym wyposażeniem oraz umeblowaniem. Warto w tym miejscu dodać, że luksusowa rezydencja do wynajmu jest również niezwykle ekonomiczna w utrzymaniu. Serdecznie zapraszamy na prezentację ekskluzywnej rezydencji na wynajem.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do wynajmu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na stronie podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (198-964)

Kontakt:
e-mail: b.wnek@wgn.pl
Tel. +48 574 577 377