nowoczesne wnętrze luksusowej rezydencji do sprzedaży Kraków

Rezydencja na wynajem Kraków

Ekskluzywna rezydencja o powierzchni 500 metrów kwadratowych w Krakowie (małopolskie) za 14 tysięcy złotych miesięcznie do wynajmu.
Luksusowa rezydencja do wynajmu w zabudowie wolno stojącej. 12 pokoi. 3 kondygnacje. Działka rozciąga się na powierzchni 1 400 metrów kwadratowych. Ekskluzywna rezydencja na wynajem przygotowana od razu do wprowadzenia się nowych najmujących.

Wnętrze luksusowej rezydencji do wynajęcia niezwykle zadbane, wykończone w podwyższonym standardzie, prestiżowe i ekskluzywne. Tylko najlepszej jakości materiały wykończeniowe. Obok znajduje się oświetlony parking na około trzydzieści samochodów.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do wynajmu:
na PARTERZE znajdują się:
– 5 pomieszczeń biurowych
– łazienka
na PIĘTRZE 1 znajdują się:
– 3 pomieszczenia biurowe
– kuchnia
– wc
na PIĘTRZE 2 znajdują się:
– 4 pomieszczenia biurowe
– 4 balkony
– hol
– łazienka
– pomieszczenie gospodarcze.

Niezwykle efektownie i nowocześnie wygląda zainstalowane w całej luksusowej rezydencji na wynajem oświetlenie LED-owe. W ekskluzywnej rezydencji do wynajęcia położona jest instalacja komputerowa z zabezpieczeniami. Luksusowa rezydencja o dużym potencjale – doskonale nadaje się do prowadzenia działalności np. dla firm z branży IT. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnej rezydencji obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu. Serdecznie zapraszam na prezentację luksusowej rezydencji na wynajem.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, zdjęcia luksusowej rezydencji do wynajmu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na stronie podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (198-1315)

Kontakt:
e-mail: a.stepaniak@wgn.pl
Tel. +48 531 462 199