nowoczesny salon z kominkiem w luksusowej rezydencji do wynajęcia Szczecin (okolice)

Rezydencja na wynajem Szczecin (okolice)

Ekskluzywna rezydencja o powierzchni 163 metrów kwadratowych w okolicach Szczecina (zachodniopomorskie) za 4 tysiące złotych miesięcznie do wynajmu.
Luksusowa rezydencja na wynajem oddana do użytku w 2005 roku na działce o powierzchni 310 metrów kwadratowych. 4 pokoje. 2 kondygnacje. Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia przygotowana do wprowadzenia się nowych mieszkańców.

Atrakcyjna lokalizacja w sąsiedztwie kompletnej infrastruktury (sklepów, dyskontów znanych marek, siłowni, placów zabaw, boisk) to pierwsza z zalet oferowanej do wynajmu luksusowej rezydencji. Kolejną zaletą jest na pewno najwyższy standard wykończenia oraz najlepszej klasy użyte materiały. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji na wynajem tworzą:
PARTER:
– hol
– garaż
– salon
– jadalnia
– kuchnia
– wc
– pralnia
PIĘTRO:
– 2 sypialnie
– 2 garderoby
– łazienka
– gabinet
– taras
PODDASZE:
– skład.

Luksusowa rezydencja do wynajęcia zachwyca swoim przepięknie utrzymanym i wypielęgnowanym ogrodem. Ekskluzywna rezydencja do wynajmu kompletnie umeblowana. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich domowników i ich dobytku jest zaawansowana instalacja alarmowa a także antywłamaniowe rolety. Luksusowa rezydencja na wynajem ogrze,wana gazowo. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnej rezydencji do wynajęcia obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 2-miesięcznego czynszu. Zapraszam na prezentację luksusowej rezydencji na wynajem. (170-1667)

Kontakt:
e-mail: karolina.michalczuk@wgn.pl
Tel. +48 91 307 64 41
Tel. +48 570 510 830