komfortowe wnętrze ekskluzywnej rezydencji do wynajęcia Szczecin (okolice)

Rezydencja na wynajem Szczecin (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia w okolicach Szczecina (zachodniopomorskie). Najwyższy poziom komfortu i bezpieczeństwa, a także funkcjonalny rozkład pokoi to najmocniejsze atuty oferowanej do wynajmu luksusowej rezydencji. Ekskluzywna rezydencja na wynajem pochodzi z rynku wtórnego i wybudowana została przy wykorzystaniu jedynie najlepszej jakości materiałów. Dwie kondygnacje. Luksusowa rezydencja do wynajęcia dedykowana majętnym osobom, które chcą mieszkać na dużej działce (475 m2), w stosunkowo nowym budynku i nie przerazi ich cena 6,9 tys. zł/m-c. Długą listę zalet oferowanej do wynajmu ekskluzywnej rezydencji zamyka duży metraż 156 m2, a także wolno stojąca zabudowa.

Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia wyróżnia się spośród konkurencyjnych ofert swoją lokalizacją w zielonym i dobrze skomunikowanym z centrum punktem miasta. Luksusowa rezydencja na wynajem wyposażona została w liczne, nowoczesne rozwiązania ogrzewania, jak np. czujniki czadu, czujniki zalania, pompa ciepła itp. Ekskluzywna rezydencja do wynajmu składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
KONDYGNACJA 0: kotłownia + garaż + przedpokój + gabinet + wc + łazienka + 2 sypialnie + taras + aneks kuchenny + pokój dzienny
KONDYGNACJA 1: taras + przedpokój + pralnia + wc + łazienka + garderoba + 3 sypialnie
KONDYGNACJA 2: poddasze użytkowe.

Luksusowa rezydencja do wynajęcia na co najmniej rok (z opcją przedłużenia). Ekskluzywna rezydencja na wynajem wybudowana jest w modnym, prowansalskim stylu. Na konie warto dodać, że luksusowa rezydencja do wynajmu wyróżnia się także przepięknym ogrodem, tarasem i balkonem. Zapraszamy do współpracy. Reprezentujemy markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej, a także kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji na wynajem zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji do wynajęcia i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (031-269)

Kontakt:
e-mail: mierzyn@wgn.pl