oryginalnie zaaranżowane wnętrze luksusowej rezydencji do wynajmu Szczecin (okolice)

Rezydencja na wynajem Szczecin (okolice)

Luksusowa rezydencja do wynajmu w okolicach Szczecina (zachodniopomorskie). Ekskluzywna rezydencja na wynajem o wygodnym rozkładzie 5 pokoi w najwyższym standardzie położona w niezwykle atrakcyjnej lokalizacji. Mocnym atutem jest na pewno starannie wypielęgnowana działka o powierzchni 950 m2. Luksusowa rezydencja do wynajęcia wyróżnia się konkurencyjną ceną wynoszącą 4 800 zł/m-c. Zabudowa wolno stojąca. Ekskluzywna rezydencja do wynajmu zaaranżowana na 2 kondygnacjach z najlepszej jakości materiałów wykończeniowych. Luksusowa rezydencja na wynajem przygotowana do zamieszkania przez nowych najmujących, ale bez umeblowania (pozostaje tylko zabudowa stała). Listę atutów dopełnia funkcjonalny metraż 299 m2.

Wszystkie pokoje i pomieszczenia w ekskluzywnej rezydencji do wynajęcia są niezwykle przestronne, komfortowe i prestiżowe. Na uwagę zasługuje także rewelacyjna lokalizacja w malowniczej okolicy lasów Puszczy Wkrzańskiej, bliskości jezior i łąk. Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon
– kuchnia
– 5 pokoi
– 2 łazienki
– 2 garaże.

W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowej rezydencji obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 4 800 zł. Serdecznie zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji na wynajem. Luksusowa rezydencja do wynajmu wyróżnia się ogromnym potencjałem. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do wynajmu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-11166)

Kontakt:
e-mail: k.zgorzelski@wgn.pl